SolarWinds Hakkında

SolarWinds (NYSE: SWI), Fortune 500® kuruluşlarından küçük şirketlere, hizmet sağlayıcılardan (MSP’ler) devlet kurumları ve eğitim kurumlarına kadar dünya çapındaki müşterilere güçlü ve uygun fiyatlı IT yönetim yazılımı sağlar. IT, MSP ve DevOps profesyonellerine odaklanarak, geleneksel yazılım üreticilerinin yaratmış olduğu karmaşıklığı ortadan kaldırmaya çalışıyoruz. IT kullanıcısının ya da envanterin nerede olduğuna bakılmaksızın, SolarWinds, yerelden buluta kadar altyapının temel alanlarını iyileştirmek için güç sağlarken ulaşılması, satın alması, kullanması, bakımı ve ölçeklemesi kolay ürünler sunar. Uçtan uca hibrit IT performans yönetiminde mükemmelliğe odaklanan SolarWinds, hem ağ yönetimi yazılımı hem de MSP çözümlerinde dünya lideri konumuna gelmiştir. THWACK® çevrimiçi topluluğumuzla etkileşime giren kullanıcılar sayesinde ürün geliştirme sürecimize doğrudan katılabilir, teknolojiyi ve en iyi uygulamaları paylaşabilir, çözümlerin bir parçası olabilirsiniz. Daha fazla bilgi edinmek için: www.solarwinds.com

LOGNET Ortaklığı

LOGNET Türkiye SolarWinds authorized partner konumunda olup, tüm SolarWinds yazılım ürünlerini ve ilgili servisleri şirketlere, devlete, eğitim kurumlarına ve sağlık sektörüne sunmaktadır. LOGNET Solarwinds Partner olarak 6 yılın üzerinde tecrübeye sahiptir.

Ürünler

SolarWinds, IT topluluğuyla derin bir bağlantıya sahip olan, günümüzün dinamik BT ortamlarını yönetmek için ne gerektiğini bilen ağ ve sistem mühendisleri tarafından geliştirilmiştir.

Sonuç? Etkili, erişilebilir ve kullanımı kolay IT yönetimi ürünleri.

SolarWinds sınıfının en iyisi olan hibrit IT yönetimi çözümlerini sunar:
• Ağ Yönetimi
• Sistem ve Uygulama Yönetimi
• Veritabanları
• Güvenlik
• IT Yardım Masası ve uzaktan destek yazılımı