solarwinds orion laptop view

Lognetin amacı Solarwinds ürünlerinizi kullanışlı hale getirmektir.

2017 yılının başında kurulan Lognet, alanında 10 yıl ve üzeri sürede çalışmış mühendislerden oluşmaktadır. IT dünyasının barındırdığı Network, Sistem, Veri tabanı, Sanallaştırma, Uygulama gibi bir çok nokta için monitoring ve yönetim kolaylığı sağlayan Solarwinds çözümlerini, rakiplerinin önünde ve lider konumda görmekteyiz. Tüm tecrübelerimizle beraber amacımız; Türkiye pazarında "Sadece Solarwinds" diyerek kaliteli hizmet sağlamak.

sw_partner_logo_RGB

Hikayemiz

Lognet'i diğerlerinden ayıran en önemli özellik çalışanlarıdır. Akıl ve yetenek ilk etapta dikkat ettiğimiz unsurlardır. İşimize saat koymaz, maksimum verimlilik ile çalışırken, kendimize zaman ayırmayı ihmal etmeyiz. Fikir paylaşımı bizim için önemlidir ve şirket içi hiyerarşi yerine düşüncelerin özgürlüğüne inanırız. Size gerekenin uyumlu ve ciddi bir ekip olduğunu biliriz, ve bunu sağlamak için takım elbise giymek yerine tutkulu ve bilgili ekip arkadaşları ediniriz.

Mobil olmak bizim yaşam biçimimizdir. IT dünyasının evrildiği hali göz önünde bulundurduğumuzda; sağlanan çözümlerin masa başında değil, yerinde ya da uzaktan, mesaide ya da değil, her zaman her yerden olması gerektiğine inanıyoruz. Analizlere dayanarak; getirdiğimiz çözümlerin %60'ını akıllı telefonlar aracılığı ile masa başına ötelemeden anında yaptığımızı söyleyebiliriz.

Türkiye'nin her yerine hizmet vermekteyiz.

Almakta olduğunuz eski hizmetleri unutun ve Lognet'i deneyin, sizinle çalışmak istiyoruz!